Garanti ve İade

Garanti Kapsamı:

 

ALİS Bilgisayar tarafından satılan tüm elektronik ürünler, üretici veya distribütör garantisi altındadır. Garanti süresi, ürünün cinsine göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle 2 yıldır. Garanti süresi içinde, ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen şartlara uygun kullanılması kaydıyla meydana gelen arızalar, ücretsiz olarak servis hizmeti kapsamında tamir edilecektir.

 

Garanti Dışı Durumlar:

 

  • Kullanıcı hatası sonucu üründe meydana gelen fiziksel hasarlar
  • Yetkili olmayan kişilerce yapılan müdahaleler
  • Doğal afetlerden kaynaklanan zararlar
  • Ürünün normal şartlar dışında kullanılması
  •  

garanti kapsamı dışında değerlendirilir.

 

İade Politikası

İade Koşulları:

 

ALİS Bilgisayar'dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış, orijinal ambalajında ve tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak iade edilmesi gerekmektedir.

 

İade İşlemi:

 

İade işlemi için öncelikle ALİS Bilgisayar müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi ve iade sebebinin açıklanması gerekir. İade onayı alındıktan sonra, ürünün iade edilmesi için gerekli bilgiler ve yönergeler tarafınıza sağlanacaktır.

 

Para İadesi:

 

İade işlemlerinin tamamlanması ve ürünün iade şartlarına uygunluğunun onaylanmasının ardından, ürün bedeli, orijinal ödeme şeklinize göre 14 iş günü içerisinde iade edilecektir.

 

Değişim:

 

Bir ürünü değiştirmek istediğinizde, aynı koşullar geçerlidir. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda, alternatif bir ürün sunulabilir veya para iadesi yapılabilir.

Alışveriş Sepetim

OPT (210-795-7572)
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı