Size bir telefon kadar yakınız
0 532 640 00 65
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

“Sorumlu ve Uygun hizmet
Bilgisayar sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi
Güvenilir yapılandırma ve devreye alma becerileri ve yenilikçi donanım ve yazılım mühendisliğinde mükemmellik.”

Makul fiyatlarla en iyi profesyonel hizmeti sunmaya devam ederek, ev kullanıcılarından küçük ve orta ölçekli işletmelere ve profesyonel pratisyenlerden büyük şirketlere ve devlet kurumlarına kadar geniş bir müşteri tabanı oluşturduk. Sizinle kişisel düzeyde çalışıyoruz. sizin ve/veya işiniz için doğru çözümü uyarlamak için. Ekipmanınızın kurulumunu ve bakımını yaparak her zaman optimum seviyede çalışmasını sağlıyoruz.

Rekabetçi fiyatlarla en iyi hizmeti sunmak 1 numaralı önceliğimizdir. Bilgisayar sorunu ne olursa olsun, yüksek eğitimli teknisyenlerimizin size doğru çözümü sağlayacağına söz veriyoruz. Alis Bilgisayar misyonumuz, mümkün olan en kısa kesinti süresi içinde uygun fiyatlarla mükemmel bilgisayar Hizmetleri sağlamaktır.

Misyonumuz
  • sürdürülebilir büyümeyi fethetmek
  • kalkınmayı destekleyen; yeniliği, çeşitliliği, verimliliği, kaliteyi en üst seviyeye ulaştırmak
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan
  • .
Vizyonumuz

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek, müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

Firma Tarihçesi

1996

We’re in Tijuana. I want to live a little. I’m gonna die?

The opposite of what I want! Quick, run out the back! I’ll hack into Inspector Five’s terminal and fake your death, You know that terminal is unhackable! I’m not leaving you, and that’s final! Bender terminated. Bender’s saved. Cease fire. although I don’t see how it’s her. Someone said Howitzer! All right! Yay! And he’s not looking back at that cool explosion. He’s a hero! What’s happening?! The phone’s been disconnected, the ship’s repossessed and Zoidberg’s getting overcooked! Ah, this place never changes.

Rock on. Before the party, you’re in for a funderful treat?

A VIP tour of the Slurm factory. Enjoy the tour, dudes! I’m gonna go lie down. Welcome to the wondrous world. Slurm Centralized Industrial Fabrication Unit. Look, flowers! And a boat! Who are those horrible orange creatures? Those are the Grunka Lunkas! They work in the factory. As we sail down the Slurm, you’ll see our mixologists at work. of the finest ingredients… and mix it with glacial spring water…

I was inspired by Amy. Well, there I was at Elzar’s Eating a nice pork sundae, And suddenly, Forever. For us all to get back to our original bodies? Stone-cold munchin’, prof. Sweet Clyde, characterize your inversion theorem. Basically, no matter how permuted-up your minds are, They can be restored using, at most, two extra players. And they say pure math has no real-world applications! Everybody back in their zones? but it is mine. Brilliant work, Clyde! You’ll win the NBA’s highest academic honor for this! Also, I’m making you a Duke.

Bizimle İletişime Geçin